Удосконалені інверторні технології

7 December 2020

Енергозбереження — проблема, над вирішенням якої виробники кліматичної техніки працюють не один рік. На них чиниться тиск, з одного боку, від споживачів, охочих купити енергоефективну техніку, з іншого – з боку жорстких світових стандартів. Позитивним результатом такого подвійного впливу стала інверторна технологія. Вона дозволяє заощадити до 40% споживаної електроенергії і на 30-50% продовжити термін служби кліматичного обладнання.

Основа технології

У кондиціонерах нового покоління з’явився компресор, з регульованою потужністю. На практиці це виглядає так: коли досягається задана температура, такий агрегат не відключається, як звичайний, а переходить на меншу потужність і підтримує заданий температурний режим.

В основі технології взаєнозворотні етапи:

 1. Змінний струм перетворюється (інверсія) в постійний, який приводиться до певних значень напруги і сили струму.
 2. Після знову інвертується в змінний.

Це забезпечує безперервну роботу компресора з модульованим потужністю.

У звичайних кондиціонерів процес відбувається як у холодильників, тобто коли досягнута потрібна температура, агрегат відключається. Через 15-20 хвилин, спостерігається підвищення температури, і кондиціонер знову включається. Це супроводжується перепадами температури, великими пусковими навантаженнями на мережу і сам компресор. Він страждає від подібних стрибків, так як при пуску йому доводиться працювати в режимі підвищеного навантаження. Крім цього, при простої агрегату з’являються проблеми зі змащуванням, воно стає недостатнім.

З інвертором подібні неприємності виключені. Кондиціонер не відключається, а продовжує працювати в оптимальному для себе режимі, при цьому не шумить. Коли показники підвищуються на 1°C, компресор трохи прискорюється, а його потенціал потужності збільшується. Так у приміщенні підтримується необхідна температура при різних рівнях потужності. Інвертор в 2 рази швидше створює комфортну для проживання середовище порівняно з традиційними кондиціонерами, так як вибір оптимальної потужності відбувається автоматично.

Інші конструктивні особливості інверторів

Інверторний кондиціонер відрізняється оптимальною енергоємністю, а, значить, екологічно безпечний. Скільки б не було людей в приміщенні, температура в ньому буде перебувати на постійному рівні, оскільки вихідна потужність буде точно налаштована системою.

Інверторні технології продовжують розвиватися й вдосконалюватися. З’являються системи, які відстежують не 1, а 2 фактора, тобто поряд з температурою, обладнання нового покоління оцінює відносну вологість повітря, причому як всередині, так і поза приміщенням. Це забезпечує максимальний комфорт в кімнаті і оптимальну ефективність роботи кліматичного обладнання.

Відмінною особливістю інверторних кондиціонерів є наявність функції I FEEL. При даному режимі температура вимірюється не по датчику у внутрішньому блоці, а по датчику, який знаходиться в дистанційному пульті управління. Така технологія дуже розумна. Система підтримує задані температурні параметри і регулярно вимірює температуру в тому приміщенні, де знаходиться пульт управління. Таким чином, функція I FEEL допомагає забезпечити клімат в кімнаті, а також економно використовувати електроенергію.

Діапазон вихідного потенціалу потужності

Нові інверторні компресори 5 покоління відрізняються довговічністю, надійністю і високою ефективністю. Вони працюють в діапазоні 10-165 Гц, коли попередники функціонували при частоті 15-150 Гц. Завдяки розширеному діапазону, кондиціонер швидше досягає заданих параметрів і більш ефективний у разі часткового навантаження.

Підшипники компресора виготовлені з використанням поліефірефіркетона (PEEK), який застосовується в авіабудуванні. З цим матеріалом компресор може працювати довго, причому без змащення. В інверторах 5 покоління є датчик регулює рівень мастила в картері компресора. У випадку некоректного повернення масла або його нестачі кондиціонер плавно зупиняється.

Інновації і ціна

Звичайно, будь-яке удосконалення впливає на вартість спліт-системи. Тому у провідних виробників кліматичної техніки моделі останнього покоління є найдорожчими. Покупець платить за низку інновацій, таких як:

 • Генератори плазми іонів;
 • досконалі системи захисту від обмерзання;
 • теплові насоси.

Сучасний кондиціонер — це машина з «інтелектом», оснащена складним набором электромікросхем або просунутої платою. Інтелектуальна плата дозволяє начинити агрегати функціями:

 • забезпечувати самодіагностику;
 • враховувати кліматичні умови;
 • захищати пристрій при збої в електропостачанні;
 • урізноманітнити датчики, що забезпечують спостереження за переміщенням людини по кімнаті;
 • розширити температурний діапазон.

Поряд з цим, інверторів є вдосконалений компресор з плаваючим видом ротора. Інверторні кондиціонери оснащені електродвигуном постійного струму в вентиляторі, а в компресорі – електродвигуном на постійних магнітах. Саме вони забезпечують складну фільтрацію повітря. З ними можна насолоджуватися прохолодою і свіжістю в літню спеку і духоту, не хвилюючись за своє здоров’я і рахунки за електрику.

Реєстрація гарантії

 • Реєстрація продукту
 • Керівництво по гарантії
Реєстрація продукту

Спасибі, що ви вибрали наш магазин і зробили покупку! На цій сторінці ви можете зареєструвати придбане кліматичне обладнання, щоб отримати гарантію на 5 років.

Увага! Більшу частину інформації, яка буде потрібно при реєстрації, ви знайдете на упаковці товару.

 • Якщо ви не можете повністю заповнити форму реєстрації, то Офіційна гарантія надається на два 3 роки при коректно заповненому гарантійному талоні (додається до покупки з товарним чеком).
 • Отримати гарантію на 5 років можна за умови, що монтаж буде виконаний авторизованим майстром з іменним сертифікатом. Перевірити актуальність сертифіката можна на сторінці.

Важливо! Обов'язкова умова для гарантії-щорічне сервісне обслуговування за договором, який ви укладаєте з майстром. Кожне проведене обслуговування фіксується в договорі.

  Керівництво по гарантії

  Ми гарантуємо якість і продуктивність нашого обладнання, відсутність дефектів при дотриманні правил експлуатації і регулярному сервісному обслуговуванні. Гарантія вступає в силу з моменту продажу товару. Дата фіксується на товарному чеку. У гарантійний період ми забезпечуємо покупця всіма необхідними комплектуючими і виконуємо ремонтні роботи в разі, якщо причиною виходу обладнання з ладу став виробник. Даний факт підтверджується висновком офіційної сервісної служби.

  icon Завантажити
  Гарантійний талон

  Типи офіційної гарантії

  3 роки

  Офіційна гарантія від виробника

  При покупці товару у офіційного представника Sensei ви можете отримати гарантію на 3 роки. Важлива умова для установки гарантійного терміну-правильне заповнення гарантійного талона і надання товарного чека. Гарантія на 3 роки поширюється на товари:

  • Побутові / напівпромислові / промислові / кондиціонери.
  • Мульти-спліт системи.
  • Теплові помпи

  5 років

  Розширена гарантія від виробника

  Обов'язкова умова для отримання розширеної гарантії на товар, придбаний у офіційного представника бренду Sensei-коректне заповнення гарантійного талона, підписання договору з авторизованим установником, надання товарного чека і реєстрація на сайті. Отримати розширену гарантію терміном на 5 років можна на всі види продукції:

  • Побутові / напівпромислові / промислові / кондиціонери.
  • Мульти-спліт системи.
  • Теплові помпи