Ключ до комфорту у вашій оселі

Наші переваги

Головна перевага нашого бренду – створення лінійок кліматичної техніки різного класу. Цьому передувала тривала робота колективу з розробки моделей з індивідуальними можливостями і технічними характеристиками.

Ми не забуваємо про клієнта після покупки. Володіємо значною технічною базою, колективом досвідчених фахівців для установки кондиціонерів і їх подальшого сервісного обслуговування.

Наша команда працює по всій Україні і готова прийти на допомогу, щоб в найкоротші терміни усунути неполадку і забезпечити комфортні умови проживання для наших клієнтів.

Купуючи нашу продукцію, покупець отримує найкраще кліматичне обладнання, яке створене елітою інженерної думки в світі і втілене на провідних підприємствах галузі.

Ми продаємо тільки сертифіковану техніку. До нашої продукції додається наступний перелік підтверджуючих документів:

 1. Висновок екобезпеки.
 2. Сертифікат відповідності.
 3. Висновок санепідемслужби.
 4. Документи, що підтверджують високу кваліфікацію монтажників, інженерів, менеджерів.

Техніка нашого бренду визнана еталоном на ринку кліматичного обладнання за оптимальним співвідношенням ціни і якості.

 • ТИХИЙ;
 • НАДІЙНИЙ;
 • ЕКОНОМНИЙ.

Запрошуємо до співпраці

Наша продукція становить 12% ринку кліматичної техніки в Україні. Інверторні кондиціонери “SENSEI” вибрали понад ¼ млн покупців в Україні. Ми гарантуємо 2 роки безпроблемної роботи нашого обладнання. Щорічне обслуговування його нашими фахівцями збільшує цей термін в 5 разів, тобто до 10 років.

Наша компанія бере на себе всі витрати по доставці товару в будь-який куточок України. Клієнт не платить за виїзд майстра.

Нам довіряють, тому що ми 14 років займаємося улюбленою справою — виробляємо і продаємо кліматичну техніку. За цей час колектив Sensei пройшов довгий, непростий, але цікавий шлях, результатом якого стало визнання наших титанічних зусиль, самовідданої праці і бажання зробити життя людей краще і якісніше.

Залишається тільки оформити замовлення і подарувати собі свіжість в спеку і тепло в холоднечу!

Реєстрація гарантії

 • Реєстрація продукту
 • Керівництво по гарантії
Реєстрація продукту

Спасибі, що ви вибрали наш магазин і зробили покупку! На цій сторінці ви можете зареєструвати придбане кліматичне обладнання, щоб отримати гарантію на 5 років.

Увага! Більшу частину інформації, яка буде потрібно при реєстрації, ви знайдете на упаковці товару.

 • Якщо ви не можете повністю заповнити форму реєстрації, то Офіційна гарантія надається на два 2 роки при коректно заповненому гарантійному талоні (додається до покупки з товарним чеком).
 • Отримати гарантію на 5 років можна за умови, що монтаж буде виконаний авторизованим майстром з іменним сертифікатом. Перевірити актуальність сертифіката можна на сторінці.

Важливо! Обов'язкова умова для гарантії-щорічне сервісне обслуговування за договором, який ви укладаєте з майстром. Кожне проведене обслуговування фіксується в договорі.

Керівництво по гарантії

Ми гарантуємо якість і продуктивність нашого обладнання, відсутність дефектів при дотриманні правил експлуатації і регулярному сервісному обслуговуванні. Гарантія вступає в силу з моменту продажу товару. Дата фіксується на товарному чеку. У гарантійний період ми забезпечуємо покупця всіма необхідними комплектуючими і виконуємо ремонтні роботи в разі, якщо причиною виходу обладнання з ладу став виробник. Даний факт підтверджується висновком офіційної сервісної служби.

icon Завантажити
Гарантійний талон

Типи офіційної гарантії

2 роки

Офіційна гарантія від виробника

При покупці товару у офіційного представника Sensei ви можете отримати гарантію на 2 роки. Важлива умова для установки гарантійного терміну-правильне заповнення гарантійного талона і надання товарного чека. Гарантія на 2 роки поширюється на товари:

 • Побутові / напівпромислові / промислові / кондиціонери.
 • Мульти-спліт системи.
 • Теплові помпи

5 років

Розширена гарантія від виробника

Обов'язкова умова для отримання розширеної гарантії на товар, придбаний у офіційного представника бренду Sensei-коректне заповнення гарантійного талона, підписання договору з авторизованим установником, надання товарного чека і реєстрація на сайті. Отримати розширену гарантію терміном на 5 років можна на всі види продукції:

 • Побутові / напівпромислові / промислові / кондиціонери.
 • Мульти-спліт системи.
 • Теплові помпи