Бренд Sensei

Ключ до комфорту
у вашому домі

Бренд Sensei існує на ринку кондиціонування з 2006 року. Ми займаємося розробкою кліматичного обладнання для житлових та комерційних приміщень. Продукція створюється з урахуванням кліматичних умов кожного регіону, тому відповідає індивідуальним споживчим характеристикам. Для кондиціонерів ми обираємо кращі комплектуючі, тому ви можете бути впевнені у продуктивності та надійності.

Технології

Технології
комфорту

Ми гарантуємо бездоганну якість і технології комфорту, які покращать якість вашого життя. Бренд Sensei представляє інверторні кондиціонери зі зменшеним споживанням електроенергії (30-40%). Кліматичне обладнання підходить для обігріву та охолодження приміщення, відповідає вищому класу А+++. Наші деталі гарантують мінімальну шумність, максимальну швидкість охолодження і обігріву.

Історія

Якість перевірена часом

Ми розширюємо кордони інновацій вже 14 років. Нашою головною місією було створення обладнання, яке зробить ваше життя комфортним. Ми працюємо на території всієї України і вже вийшли на іноземний ринок, при цьому не зупиняємося на досягнутому результаті. За роки роботи ми з’ясували, які заводи створюють якісні комплектуючі, знайшли відповідальних партнерів.

Гарантія

Якість перевірена часом

Гарантія на кондиціонери від нашого виробника становить 3 роки. У нас працює ціла команда фахівців сервісного обслуговування, які знаходяться в різних точках країни і готові оперативно виправити неполадки. При щорічному обслуговуванні у наших майстрів можна отримати розширену гарантію на 5 років. Термін служби кондиціонерів гарантовано становить 10 років.

Виробництво

Власне виробництво

Системи кондиціонування створюються на власному виробництві нашої компанії Sensei. У команді працюють досвідчені інженери, інсталятори, менеджери. Ми використовуємо інноваційні технології і стежимо за світовими брендами, щоб йти в ногу з часом. Власне виробництво дозволяє уникнути багатьох помилок і надати споживачеві продукт, який має повне функціональне наповнення.

Нам є чим пишатися

Протягом понад 10 років, ми впевнено утримуємо позиції одного з провідних виробників кліматичної техніки в Україні

12%

Кондиціонерів, що продаються в Україні, виробляються компанією Sensei

14років

Виробляємо кращу кліматичну техніку

230тис

Споживачів в Україні віддали перевагу кліматичній техніці Sensei

12%

Кондиціонерів, що продаються в Україні, виробляються компанією Sensei

Техніку Sensei вже вибрали

Кліматична техніка

Реєстрація гарантії

  • Реєстрація продукту
  • Керівництво по гарантії
Реєстрація продукту

Спасибі, що ви вибрали наш магазин і зробили покупку! На цій сторінці ви можете зареєструвати придбане кліматичне обладнання, щоб отримати гарантію на 5 років.

Увага! Більшу частину інформації, яка буде потрібно при реєстрації, ви знайдете на упаковці товару.

  • Якщо ви не можете повністю заповнити форму реєстрації, то Офіційна гарантія надається на два 3 роки при коректно заповненому гарантійному талоні (додається до покупки з товарним чеком).
  • Отримати гарантію на 5 років можна за умови, що монтаж буде виконаний авторизованим майстром з іменним сертифікатом. Перевірити актуальність сертифіката можна на сторінці.

Важливо! Обов'язкова умова для гарантії-щорічне сервісне обслуговування за договором, який ви укладаєте з майстром. Кожне проведене обслуговування фіксується в договорі.

Керівництво по гарантії

Ми гарантуємо якість і продуктивність нашого обладнання, відсутність дефектів при дотриманні правил експлуатації і регулярному сервісному обслуговуванні. Гарантія вступає в силу з моменту продажу товару. Дата фіксується на товарному чеку. У гарантійний період ми забезпечуємо покупця всіма необхідними комплектуючими і виконуємо ремонтні роботи в разі, якщо причиною виходу обладнання з ладу став виробник. Даний факт підтверджується висновком офіційної сервісної служби.

icon Завантажити
Гарантійний талон

Типи офіційної гарантії

3 роки

Офіційна гарантія від виробника

При покупці товару у офіційного представника Sensei ви можете отримати гарантію на 3 роки. Важлива умова для установки гарантійного терміну-правильне заповнення гарантійного талона і надання товарного чека. Гарантія на 3 роки поширюється на товари:

  • Побутові / напівпромислові / промислові / кондиціонери.
  • Мульти-спліт системи.
  • Теплові помпи

5 років

Розширена гарантія від виробника

Обов'язкова умова для отримання розширеної гарантії на товар, придбаний у офіційного представника бренду Sensei-коректне заповнення гарантійного талона, підписання договору з авторизованим установником, надання товарного чека і реєстрація на сайті. Отримати розширену гарантію терміном на 5 років можна на всі види продукції:

  • Побутові / напівпромислові / промислові / кондиціонери.
  • Мульти-спліт системи.
  • Теплові помпи