Технологія «Холодна плазма» — сучасна методика очищення повітря

9 December 2020

Сучасні кондиціонери знаходять все більше нових функцій. Поряд з охолодженням, обігрівом і зволоженням повітря, вони знезаражують його, очищають від забруднень і домішок. Найбільш ефективні в цьому плані кондиціонери з плазмовими фільтрами, які видаляють більше 95% часток органічного і мінерального походження. У них використовується технологія «холодної плазми». Розглянемо в чому суть методу, як відбувається процес очищення повітря і чи варто переплачувати за кондиціонер, якщо продавець заявляє, що він — найкраще, що є на сьогоднішній день на ринку кліматичного устаткування.

Фізика холодної плазми

Очищення повітря починається з грубої фільтрації, при якій затримуються великі пилові частинки, пух, шерсть та ін

Генератор плазми — це вже частина системи тонкої очистки. Він рятує повітря від мікрочастинок, речовин, що провокують алергічні реакції, а також володіють неприємним запахом. Відбувається це при високій напрузі близько 5000 V. Проходячи через електричне поле частинки умовно «забрудненого повітря» знаходять позитивний електричний заряд. Опинившись в більш глибоких шарах фільтра, де є негативно заряджені елементи, вони взаємно притягуються, обнуляють заряд і в нейтральному вигляді залишаються на плазмовому фільтрі, а з кондиціонера виходить максимально очищене повітря.

Через годину роботи кондиціонера, від запахів не залишається ні сліду. Через 10 хвилин нейтралізуються віруси, руйнуються оболонки бактеріальних клітин, особливо молекули ДНК, після чого мікроорганізми втрачають здатність розмножуватися. Органіка окислюється з утворенням води і вуглекислого газу. Волога надходить у дренажну систему і виводиться з спліт-системи.

Ще раз позначимо основні етапи технології «холодної плазми»:

 • Генерація високої напруги близько 5000 з виділенням протонів і аніонів кисню.
 • Водень ділиться своїм позитивним зарядом і як би «оточує» забруднювачів.
 • Електрони, що мають негативний заряд, притягують забруднюючі частинки.
 • Продуктом реакції стає «холодна плазма». Вона порушує природну структуру білкових оболонок в ДНК віріонів та інших мікробів, утворює воду та молекулярний кисень — основний компонент повітря.

Піддається розщепленню також формальдегід і нікотин.

Переваги технології

Представляємо перелік переваг методу:

 • Технологія екологічно безпечна, характеризується низьким енергоспоживанням.
 • Кліматична техніка з плазмовим модулем не потребує додаткових фільтрів. Вона справляється як з функцією очищення, так і бактерицидною функцією. Для інших фільтрів потрібно паралельна робота в зв’язці.
 • При роботі генератора плазми не утворюється магнітне поле, здатне нашкодити приладу.
 • Завдяки холодній плазмі, на меблі та інші поверхні осідає значно менше пилу.
 • Плазмова технологія за 30 хвилин справляється з 95% патогенних мікробів. Катехиновий фільтр має таку ж бактерицидну потужність, але для подібного результату йому треба пропрацювати мінімум 5-6 годин.
 • Будучи холодною, плазма не пошкоджує елементи, виготовлені з термочутливих матеріалів.

Фахівці Sensei впевнені, що з часом ефективність холодної плазми не знижується, тоді як інші фільтри зношуються і очищають повітря менш якісно.

Кому особливо корисний кондиціонер з генератором плазми

Кліматична техніка на основі технології «холодної плазми» може бути корисною таким категоріям користувачів:

 • сім’ям з маленькими дітьми, тому що в останніх ще не сформований імунітет;
 • власникам домашніх вихованців для позбавлення від кліщів, епітеліальних клітин і шерсті тварин;
 • користувачам з діагнозами «астма» або «алергія».

Кондиціонер з технологією «Холодна плазма» послужить добру службу практично всім користувачам, знизить ризики зараження інфекційними захворюваннями. Звичайно, це не 100% гарантія, що ніхто не заразиться і не захворіє, але в період епідемій навіть така підстраховка не виявиться зайвою. Технологія допоможе і людям, що страждають від головного болю, якщо ті пов’язані з кисневим голодуванням, адже вона постійно підживлює повітря киснем.

На думку експертів Sensei, кондиціонери на основі холодної плазми незабаром повністю замінить своїх механічних аналогів і впораються з забрудненнями, які тим не по силам.

Реєстрація гарантії

 • Реєстрація продукту
 • Керівництво по гарантії
Реєстрація продукту

Спасибі, що ви вибрали наш магазин і зробили покупку! На цій сторінці ви можете зареєструвати придбане кліматичне обладнання, щоб отримати гарантію на 5 років.

Увага! Більшу частину інформації, яка буде потрібно при реєстрації, ви знайдете на упаковці товару.

 • Якщо ви не можете повністю заповнити форму реєстрації, то Офіційна гарантія надається на два 3 роки при коректно заповненому гарантійному талоні (додається до покупки з товарним чеком).
 • Отримати гарантію на 5 років можна за умови, що монтаж буде виконаний авторизованим майстром з іменним сертифікатом. Перевірити актуальність сертифіката можна на сторінці.

Важливо! Обов'язкова умова для гарантії-щорічне сервісне обслуговування за договором, який ви укладаєте з майстром. Кожне проведене обслуговування фіксується в договорі.

  Керівництво по гарантії

  Ми гарантуємо якість і продуктивність нашого обладнання, відсутність дефектів при дотриманні правил експлуатації і регулярному сервісному обслуговуванні. Гарантія вступає в силу з моменту продажу товару. Дата фіксується на товарному чеку. У гарантійний період ми забезпечуємо покупця всіма необхідними комплектуючими і виконуємо ремонтні роботи в разі, якщо причиною виходу обладнання з ладу став виробник. Даний факт підтверджується висновком офіційної сервісної служби.

  icon Завантажити
  Гарантійний талон

  Типи офіційної гарантії

  3 роки

  Офіційна гарантія від виробника

  При покупці товару у офіційного представника Sensei ви можете отримати гарантію на 3 роки. Важлива умова для установки гарантійного терміну-правильне заповнення гарантійного талона і надання товарного чека. Гарантія на 3 роки поширюється на товари:

  • Побутові / напівпромислові / промислові / кондиціонери.
  • Мульти-спліт системи.
  • Теплові помпи

  5 років

  Розширена гарантія від виробника

  Обов'язкова умова для отримання розширеної гарантії на товар, придбаний у офіційного представника бренду Sensei-коректне заповнення гарантійного талона, підписання договору з авторизованим установником, надання товарного чека і реєстрація на сайті. Отримати розширену гарантію терміном на 5 років можна на всі види продукції:

  • Побутові / напівпромислові / промислові / кондиціонери.
  • Мульти-спліт системи.
  • Теплові помпи