Технології Sensei

Інверторна технологія — революція в системі кондиціонування повітря. Вона зробила обладнання ефективнішим, економічнішим і довговічнішим.

У звичайних кондиціонерах при досягненні заданих параметрів компресор зупиняє свою роботу. Він знову вмикається, коли система фіксує зміну температури.

Із застосуванням інверторної технології вдалося принципово змінити роботу компресора. При досягненні потрібних параметрів температури він не відключається, а знижує частоту обертання електродвигуна і підвищує, коли це необхідно.

5 переваг інверторної технології для споживача:

 1. Економічність. Інверторні кондиціонери споживають на 30-40% менше електроенергії.
 2. Ефективне досягнення заданих параметрів. Охолодження або обігрів приміщення здійснюється в 2 рази швидше.
 3. Мінімальний рівень шуму. Робота двигуна на малих обертах забезпечує зниження шумоутворення до 20 дБ.
 4. Екологічність. У інверторних системах застосовуються холодоагенти, що не руйнують озоновий шар.
 5. Низьке навантаження на електромережу. Вмикання компресора супроводжується різкою подачею електроенергії. Відсутність великих стартових струмів зводить її до мінімуму.

Smart-рішення для продуктивності техніки і вашого комфорту.

Кліматична техніка Sensei об’єднує в собі інноваційні рішення, спрямовані на підтримку мікроклімату, очищення повітря, турботу про комфорт і здоров’я споживача. Кожна модель має широкий діапазон продуктивності в різних режимах роботи. Застосовувані передові технології дозволили створити надійне і функціональне обладнання, яке не лише регулює температурні показники, а ще й покращує якість повітря у вашому домі.

Робота при перепадах напруги

Техніка автоматично адаптується до перепадів напруги. Це сприяє стабільній роботі, знижує ймовірність пошкоджень і максимізує експлуатаційний термін пристроїв.

Високоефективний і тихий вентилятор

Оптимізована конструкція вентилятора зі збільшеною довжиною лопатей і вдосконаленим кутом нахилу зробила його тихішим, а продуктивність була поліпшена в кілька разів.

Спеціальне покриття теплообмінника

Технологія спрямована на підвищення ефективності обігріву і прискорення процесу розморожування. Антикорозійне покриття підвищує стійкість до вологи і солей, які негативно позначаються на технічних характеристиках пристрою.

Стійка до нагрівання плата

Металевий корпус нейтралізує ймовірність займання. Плата інверторного зовнішнього блоку адаптована для роботи в різних умовах. Вона стійка до нагрівання навіть при показнику в 85° С.

Комфортний нічний режим

Мікрокомп’ютер автоматично змінює температуру в нічний час. Задавайте власні алгоритми регулювання мікроклімату або увімкніть інтелектуальне управління системою.

Робота при низькотемпературних режимах

Оптимізація пристрою із застосуванням електронагрівача компресора і smart-технологією відтавання дозволила експлуатувати обладнання для обігріву або охолодження при низьких температурних показниках.

Інтелектуальна система розморожування

Автоматичний режим розморожування зовнішнього блоку запускається з однаковим інтервалом часу. Програма активізує функцію, коли це дійсно необхідно. Автоматичний режим розморожування знижує витрати енергії і підвищує рівень комфорту для споживача.

Низький рівень шуму

Вдосконалена конструкція зводить рівень шумоутворення до мінімуму. У приміщенні підтримує комфортний мікроклімат і тишу.

Система самоочищення

Після відключення системи вентилятор продовжує працювати. Технологія запобігає скупченню вологи на теплообміннику і забруднення внутрішнього блоку.

Ультразвукова частота обертання компресора

Інновація в роботі компресора дозволила знизити споживання електроенергії і підтримувати постійну температуру в приміщенні.

Високошвидкісний мікропроцесор

Пристрій здійснює точні розрахунки і гарантує ефективне управління параметрами кліматичного обладнання.

Ретельний високочастотний контролер

Дозволяє системі працювати в безперервному режимі. Забезпечує точну підтримку заданих параметрів і підвищує ефективність управління пристроєм.

Змінна продуктивність

Технологія дозволяє кондиціонеру працювати в широкому діапазоні продуктивності. Це підвищує ефективність системи в різних режимах і захищає обладнання від передчасного виходу з ладу.

Безпечний холодоагент R32

Фреон має невисокий коефіцієнт потенційного глобального потепління, не виділяє отруйних речовин, що руйнують озоновий шар. Відсутність хлору в складі робить холодоагент безпечним для споживача і навколишнього середовища.

Компресор постійного струму DC

Підвищує надійність техніки і збільшує її експлуатаційний ресурс. Сприяє економічному споживанню електроенергії.

Wi-Fi контролер

Дозволяє віддалено управляти кондиціонером. Ви можете увімкнути / вимикати техніку, контролювати енергоспоживання, вносити зміни в режим роботи. Додаток сумісний з платформами Android і iOS.

Реєстрація гарантії

 • Реєстрація продукту
 • Керівництво по гарантії
Реєстрація продукту

Спасибі, що ви вибрали наш магазин і зробили покупку! На цій сторінці ви можете зареєструвати придбане кліматичне обладнання, щоб отримати гарантію на 5 років.

Увага! Більшу частину інформації, яка буде потрібно при реєстрації, ви знайдете на упаковці товару.

 • Якщо ви не можете повністю заповнити форму реєстрації, то Офіційна гарантія надається на два 3 роки при коректно заповненому гарантійному талоні (додається до покупки з товарним чеком).
 • Отримати гарантію на 5 років можна за умови, що монтаж буде виконаний авторизованим майстром з іменним сертифікатом. Перевірити актуальність сертифіката можна на сторінці.

Важливо! Обов'язкова умова для гарантії-щорічне сервісне обслуговування за договором, який ви укладаєте з майстром. Кожне проведене обслуговування фіксується в договорі.

  Керівництво по гарантії

  Ми гарантуємо якість і продуктивність нашого обладнання, відсутність дефектів при дотриманні правил експлуатації і регулярному сервісному обслуговуванні. Гарантія вступає в силу з моменту продажу товару. Дата фіксується на товарному чеку. У гарантійний період ми забезпечуємо покупця всіма необхідними комплектуючими і виконуємо ремонтні роботи в разі, якщо причиною виходу обладнання з ладу став виробник. Даний факт підтверджується висновком офіційної сервісної служби.

  icon Завантажити
  Гарантійний талон

  Типи офіційної гарантії

  3 роки

  Офіційна гарантія від виробника

  При покупці товару у офіційного представника Sensei ви можете отримати гарантію на 3 роки. Важлива умова для установки гарантійного терміну-правильне заповнення гарантійного талона і надання товарного чека. Гарантія на 3 роки поширюється на товари:

  • Побутові / напівпромислові / промислові / кондиціонери.
  • Мульти-спліт системи.
  • Теплові помпи

  5 років

  Розширена гарантія від виробника

  Обов'язкова умова для отримання розширеної гарантії на товар, придбаний у офіційного представника бренду Sensei-коректне заповнення гарантійного талона, підписання договору з авторизованим установником, надання товарного чека і реєстрація на сайті. Отримати розширену гарантію терміном на 5 років можна на всі види продукції:

  • Побутові / напівпромислові / промислові / кондиціонери.
  • Мульти-спліт системи.
  • Теплові помпи