Система віддаленого управління Wi-Fi в кондиціонерах SENSEI

9 December 2020

Як приємно, влітку в спеку, прийшовши додому відразу опинитися в прохолодній кімнаті або взимку в холоднечу, навпаки, в теплі і затишку. Сьогодні цілком реально управляти дистанційно будь-яким домашнім пристроєм, наприклад, навіть чайником або кондиціонером, контролювати при цьому клімат в приміщеннях по телефону, завдяки доступу до Wi-Fi мережі через інтернет. Для цього треба, як мінімум, мати при собі планшет або смартфон. Більш докладно про це далі в статті.

Варіанти приймача Wi-Fi сигналу

Віддалене управління кондиціонером можна виконати в 2 варіантах:

 • якщо в нього вбудований Wi-Fi модуль;
 • до моделі можна підключити адаптер, який купується окремо.

В реальності вбудованим модулем можуть похвалитися виробники дуже дорогий кліматичної техніки, що є ознакою статусності побутового пристрою. Друга крайність — це доступні агрегати китайського та корейського виробництва, для яких потрібно придбати окремий приймач Wi-Fi сигналу.

Велика частина кондиціонерів мають модуль Wi-Fi. Для тих, у кого в заміському будинку або на дачі немає Wi-Fi, є можливість купити адаптер за додаткову плату. Для отримання цієї функції раніше достатньо було монтувати на внутрішню сторону панелі пристрій у вигляді звичайної флеш-карти. Сьогодні у багатьох виробників передбачений спеціальний роз’єм, куди вставляється звичайна класична карта флеш-пам’яті.

Настройка роботи кондиціонера через інтернет

Віддалене управління кондиціонером спрощує життя користувачам. Опція проста, легко встановлюється і так само легко управляється. Головне, щоб була Wi-Fi мережу, сам модуль і програма для управління.

Додаток можна завантажити на сайті виробника, адресу якого є в інструкції до кліматичного обладнання. Там же є посилання на додаток у вигляді QR-коду. Тим, хто дружить з електронними гаджетами, а їх більшість, завантажити додаток — справа звичайна. У програми простий інтерфейс. У неї можна вникнути за пару хвилин. Ті ж, хто не в темі, можуть переглянути відео на відповідну тему, спробувати налаштувати систему самостійно або попросити про допомогу фахівців, зокрема, компанії Sensei.

Первісна настройка починається з включення кондиціонера та налаштування модуля Wi-Fi з використанням програми управління. Після можливо:

 • зміна режиму роботи кліматичного обладнання;
 • виставлення потрібної температури;
 • налаштування системи жалюзі;
 • відключення зумера на внутрішньому модулі.

І, якщо забули вимкнути кондиціонер і пішли на роботу, то це теж можна без проблем зробити через інтернет.

Екран програми відображає інформацію про мережі Wi-Fi і її потужності, температури повітря в приміщенні і рівні вологості, погоду в найближчі дні, а також показники роботи самої спліт-системи: заданій температурі, куті нахилу шторок, швидкості вентилятора.

Де затребуване дистанційне керування опалювальною технікою

Функцією віддаленого управління особливо часто користуються в серверних, де працює відразу декілька кондиціонерів. Щоб сервер не перегрівся, протягом доби проводиться моніторинг температури. І вночі, коли в будинку нікого немає, а датчик показує підвищення температури, то єдиним способом залишається дистанційно через інтернет включити відразу кілька приладів або керувати черговістю їх роботи.

Віддалене регулювання кліматом затребуване в офісах і торговельних залах, щоб забезпечити комфортні умови співробітникам і відвідувачам. Цією функцією користуються на виробництві, в заміських будинках і котеджах.

Модуль Wi-Fi в кліматичній техніці Sensei

У новітніх моделях інверторних кондиціонерів Sensei, які відрізняються економічністю, надійністю і ефективністю, також є вбудований Вай-Фай модуль, що дозволяє дистанційно керувати одним або декількома кондиціонерами. Головне, мати під рукою планшет, персональний комп’ютер, підключений до Інтернету або смартфон. Так, перебуваючи далеко від дому, можна увімкнути або вимкнути агрегат, змінити режим його роботи, виставити в кімнаті потрібну температуру повітря.

З технологією Wi-Fi кондиціонер може працювати за денним або тижневим розкладом.

З модулем Вай-Фай кліматична техніка Sensei забезпечує більш високий рівень комфорту і зручна у використанні. Wi-Fi модуль є у всіх серіях кондиціонерів Sensei. Він дозволяє контролювати витрату електроенергії, а також комунікувати з кліматичним обладнанням, заощаджуючи час і ресурси користувача, покращуючи умови його роботи та проживання.

Реєстрація гарантії

 • Реєстрація продукту
 • Керівництво по гарантії
Реєстрація продукту

Спасибі, що ви вибрали наш магазин і зробили покупку! На цій сторінці ви можете зареєструвати придбане кліматичне обладнання, щоб отримати гарантію на 5 років.

Увага! Більшу частину інформації, яка буде потрібно при реєстрації, ви знайдете на упаковці товару.

 • Якщо ви не можете повністю заповнити форму реєстрації, то Офіційна гарантія надається на два 3 роки при коректно заповненому гарантійному талоні (додається до покупки з товарним чеком).
 • Отримати гарантію на 5 років можна за умови, що монтаж буде виконаний авторизованим майстром з іменним сертифікатом. Перевірити актуальність сертифіката можна на сторінці.

Важливо! Обов'язкова умова для гарантії-щорічне сервісне обслуговування за договором, який ви укладаєте з майстром. Кожне проведене обслуговування фіксується в договорі.

  Керівництво по гарантії

  Ми гарантуємо якість і продуктивність нашого обладнання, відсутність дефектів при дотриманні правил експлуатації і регулярному сервісному обслуговуванні. Гарантія вступає в силу з моменту продажу товару. Дата фіксується на товарному чеку. У гарантійний період ми забезпечуємо покупця всіма необхідними комплектуючими і виконуємо ремонтні роботи в разі, якщо причиною виходу обладнання з ладу став виробник. Даний факт підтверджується висновком офіційної сервісної служби.

  icon Завантажити
  Гарантійний талон

  Типи офіційної гарантії

  3 роки

  Офіційна гарантія від виробника

  При покупці товару у офіційного представника Sensei ви можете отримати гарантію на 3 роки. Важлива умова для установки гарантійного терміну-правильне заповнення гарантійного талона і надання товарного чека. Гарантія на 3 роки поширюється на товари:

  • Побутові / напівпромислові / промислові / кондиціонери.
  • Мульти-спліт системи.
  • Теплові помпи

  5 років

  Розширена гарантія від виробника

  Обов'язкова умова для отримання розширеної гарантії на товар, придбаний у офіційного представника бренду Sensei-коректне заповнення гарантійного талона, підписання договору з авторизованим установником, надання товарного чека і реєстрація на сайті. Отримати розширену гарантію терміном на 5 років можна на всі види продукції:

  • Побутові / напівпромислові / промислові / кондиціонери.
  • Мульти-спліт системи.
  • Теплові помпи