Серія Sensei Elegant Inverter PRO — нове покоління кліматичної техніки

9 December 2020

Людська думка продукує нові ідеї і конструкції. Деякі з них втілилися в серії кліматичної техніки Sensei Elegant Inverter PRO. В чому новизна? Розглянемо особливості кліматичного обладнання останнього покоління.

Отже, почнемо з дизайну. Він є втіленням вічної класики з простотою виконання, витонченістю ліній і правильністю форм. Але тільки поєднання елегантності з енергоефективністю, високою продуктивністю і зручним управлінням дали досконалий високотехнологічний продукт. Він дозволяє створити умови, при яких людина, перебуваючи в приміщенні, відчуває свіжість ранкового лісу, навіть коли за стінами його житла задуха і спека.

Світлодіодний індикатор на передній панелі відображає режим роботи агрегату і створювану їм температуру в приміщенні. В принципі, немає такої дизайнерської концепції, в яку б не вписався внутрішній модуль ElegantInverter.

Що може?

Кондиціонери серії Sensei Elegant Inverter PRO можуть охолоджувати, обігрівати і вентилювати повітря. Завдяки режиму «Auto» кліматичні показники в конкретному приміщенні успішно самоналагоджувальна.

Еко-холодоагент

Екологічно чистий і безпечний фреон R32 підвищує продуктивність обладнання, використовує меншу кількість теплоти (GWP = 675), тому сприяє меншому перегріву. Система на його основі ефективно охолоджує повітря, не виділяючи при цьому токсичних речовин. R32 має на 68% більше низьким потенціалом глобального потепління, що важливо для озонового шару планети і безпеку її мешканців. Експерти Sensei рекомендують звернути увагу на цю надзвичайно важливу особливість серії.

Енергоефективність

Кондиціонери Sensei Elegant Inverter PRO мають високий рівень енергоефективності (для холоду, А++, а для тепла, А+++). Інвертори економічні, в режимі «обігрів» споживають 0,78 кВт електроенергії.

Компресор двоступінчастий

Фахівці Sensei впевнені в надійності ElegantInverter PRO, «серце» яких виготовлено найбільшими виробниками кліматичного обладнання компаніями Mitshubishi, Hitachi і Panasonic. Інноваційний контроль потужності збільшує довговічність кліматичної техніки, робить її максимально безшумної з досконалою системою управління.

«Обігрів»

Кондиціонери Sensei Elegant Inverter PRO зігріють навіть, коли на вулиці ─20°C. Причина в оснащенні ОС-електродвигунами і високопродуктивними компресорами, а також в їх доповнення інжекцією холодоагента і інтелектуальним відтаванням.

Фільтри

Проти біологічних агентів працює антибактеріальний фільтр. Він же відповідає за їх повну дезактивацію. Ефект посилюється під впливом спеціального покриття синього кольору кобальту Blue-Fin на теплообміннику зовнішнього модуля, який надає стерілізуючу дію на повітряні потоки, що проходять через кондиціонер.

Зимова комплектація

Набір елементів, призначених для попередження обмерзання кондиціонера і уповільнення роботи вентилятора. Завдяки спеціальному нагрівника, масло всередині компресора залишається рідким, що дозволяє кліматичній техніці стартувати легко і безпечно. Щоб взимку конденсат не замерзав і не утворював крижану пробку, функція прогрівання зачіпає також дренажний трубопровід і оцинкований піддон картера.

DC Inverter

Система, що забезпечує високу енергоефективність і рекордну довговічність кліматичної техніки Sensei Elegant Inverter PRO. Вона знижує навантаження на електромережу, зменшує рівень вібрацій і шуму, скорочує період досягнення заданих параметрів.

Повітряний потік 3-D розподіл

Завдяки автоматичному хитанню жалюзі, випадковій зміні швидкості обертання вентилятора, тривимірного розподілу повітря створюється ефект «справжнього вітерця». Заслінки, що спрямовують повітряні потоки в різні боки, підтримують рівномірні параметри температури у всьому приміщенні.

Вертикальний повітряний потік

Жалюзі можуть змінювати положення в 5 різних позиціях, направляючи повітряний потік відповідно в п’яти різних напрямках по вертикалі.

24-годинний таймер

Функція, завдяки якій всі параметри агрегату підтримуються в автоматичному режимі.

Безшумність

Внутрішній модуль сконструйований так, що техніка відрізняється супер тихою роботою. Максимальний рівень шуму не перевищує 20 дБ. Кондиціонер працює непомітно, але відчутно.

Nano-aqua генератор

Конструкційний елемент кондиціонера, генерує хімічну реакцію розщеплення молекул води на позитивно заряджені іони водню і негативно заряджені іони кисню. Іонізація повітря призводить до загибелі патогенних мікробів і його повному очищенню.

Авторестарт

Якщо мали місце проблеми з електроживленням кондиціонера, то після їх усунення агрегат включається самостійно, причому на останньому режимі роботи. Це зручно і безпечно.

Автоматичне очищення

У режимі осушення або охолодження швидко рухається конденсат легко видаляє забруднення з гідрофільного покриття нового покоління.

Модуль Wi-Fi

Система може управлятися дистанційно через Інтернет. До приходу додому людина потрапляє в ідеальні умови, що розташовує до відпочинку після робочого дня, дозволяє швидше відновитися і бути готовим до нових звершень.

Моделі серії ElegantInverter

SAC-09HRWE/I

Високотехнологічний продукт з повним функціональним наповненням, характерним для серії. Рекомендується для охолодження/обігріву приміщень площею до 25 м2. Споживає 0,78 кВт електроенергії.

SAC-12HRWE/I

Більш потужна спліт-система з тими ж характеристиками, що обігріє або освіжить повітря в кімнаті до 35 м2.

SAC-18HRWE/I

Настінний агрегат з повним набором основних і додаткових функцій. Підійде для приміщень площею до 50 м2. Споживана потужність дорівнює 1,4 кВт.

SAC-24HRWE/I

Спліт-система з рекомендованої площею для обігріву/охолодження приміщень до 65 м2. Витрата повітря становить 1200 м3/ч.

Кондиціонери Sensei Elegant Inverter PRO — економічна техніка, краща в своєму сегменті. Протестована на практиці, визнана конкурентами, схвалена користувачами.

Реєстрація гарантії

 • Реєстрація продукту
 • Керівництво по гарантії
Реєстрація продукту

Спасибі, що ви вибрали наш магазин і зробили покупку! На цій сторінці ви можете зареєструвати придбане кліматичне обладнання, щоб отримати гарантію на 5 років.

Увага! Більшу частину інформації, яка буде потрібно при реєстрації, ви знайдете на упаковці товару.

 • Якщо ви не можете повністю заповнити форму реєстрації, то Офіційна гарантія надається на два 3 роки при коректно заповненому гарантійному талоні (додається до покупки з товарним чеком).
 • Отримати гарантію на 5 років можна за умови, що монтаж буде виконаний авторизованим майстром з іменним сертифікатом. Перевірити актуальність сертифіката можна на сторінці.

Важливо! Обов'язкова умова для гарантії-щорічне сервісне обслуговування за договором, який ви укладаєте з майстром. Кожне проведене обслуговування фіксується в договорі.

  Керівництво по гарантії

  Ми гарантуємо якість і продуктивність нашого обладнання, відсутність дефектів при дотриманні правил експлуатації і регулярному сервісному обслуговуванні. Гарантія вступає в силу з моменту продажу товару. Дата фіксується на товарному чеку. У гарантійний період ми забезпечуємо покупця всіма необхідними комплектуючими і виконуємо ремонтні роботи в разі, якщо причиною виходу обладнання з ладу став виробник. Даний факт підтверджується висновком офіційної сервісної служби.

  icon Завантажити
  Гарантійний талон

  Типи офіційної гарантії

  3 роки

  Офіційна гарантія від виробника

  При покупці товару у офіційного представника Sensei ви можете отримати гарантію на 3 роки. Важлива умова для установки гарантійного терміну-правильне заповнення гарантійного талона і надання товарного чека. Гарантія на 3 роки поширюється на товари:

  • Побутові / напівпромислові / промислові / кондиціонери.
  • Мульти-спліт системи.
  • Теплові помпи

  5 років

  Розширена гарантія від виробника

  Обов'язкова умова для отримання розширеної гарантії на товар, придбаний у офіційного представника бренду Sensei-коректне заповнення гарантійного талона, підписання договору з авторизованим установником, надання товарного чека і реєстрація на сайті. Отримати розширену гарантію терміном на 5 років можна на всі види продукції:

  • Побутові / напівпромислові / промислові / кондиціонери.
  • Мульти-спліт системи.
  • Теплові помпи