Серія Sensei Aquillion On-Off — нова лінійка настінних спліт-систем

9 December 2020

Неінверторна кліматична техніка — це максимально довговічно, багатофункціональне і економічно вигідно в експлуатації, якщо не промахнутися з вибором і звернутися до сучасних моделей On-Off кондиціонерів. Надійним виробникам під силу довести цю технологію до досконалості. Моделі спліт-систем з лінійки Sensei Aquillion On-Off практично позбавлені недоліків застарілих типів конструкцій, адже на зміну неефективним рішенням у них прийшли інновації.

Фахівці Sensei впевнені: Ви отримаєте масу задоволення від надійних і функціональних кондиціонерів, які здатні не лише постійно підтримувати комфортну температуру, але і підвищувати якість повітря в кімнаті.

Для шанувальників класичних і сучасних інтер’єрів

Суворі правильні форми внутрішнього блоку пом’якшують плавні закруглення на гранях. Верховенство світлих відтінків, розбавляють акцентами темних і хромованих вставок — вдале колірне рішення, завдяки якому корпус органічно виглядає як в кімнатах з традиційним ремонтом і стилем оформлення, так і в складних сучасних архітектурних просторах.

Не тільки функціональним, але і зовні ефектним рішенням стала світлодіодна індикація, яка розмістилася за лицьовою панеллю: LED-підсвічування пробивається крізь пластик, інформуючи користувача про поточні температурних показниках.

Вдосконалений компресор — для роботи при складній погоди

Неінверторний компресор для лінійки Aquillion On-Off поставляє компанія Gree. Компресор Gree працює на фреоні нового покоління R410A. Екологічно безпечний холодоагент (не руйнує озоновий шар атмосфери) і відрізняється високою питомою холодопродуктивністю.

Завдяки передовому холодоагенту і вдосконаленою механіці компресор добре переносить температурні перепади, завдяки чому придатний для установки в регіонах з різними кліматичними умовами.

Спліт-система продовжує ефективно охолоджувати при нестерпній спеці на вулиці (до +43°С) і гріти при похолоданнях (до -7°С). Не потрібно терпіти будинку холод у весняні та осінні сезони до включення центрального опалення!

Важливо! Експерти Sensei не рекомендують експлуатацію спліт-систем категорії On-Off без установки зимового комплекту» при наближенні вуличної температури до критичних мінусовим показникам, зазначеним в інструкції до обладнання. Це може привести до замерзання охолоджуючої рідини, перевантаження компресора, його передчасного зносу і несправності, виходу з ладу електроніки.

Режими для будь-якого випадку

Крім охолодження та обігріву спліт-системи Aquillion On-Off здатні забезпечувати рециркуляцію повітря в приміщеннях площею близько 65 м2. В цьому режимі проводиться глибока фільтрація очищення повітря від найдрібніших частинок пилу. Якщо в кімнаті стало волого, можна скористатися функцією дегідратації: волога буде видалена з повітря, але температура не зміниться. І не буде зайвої витрати електроенергії!

Низький рівень шуму: не заважає відпочинку і роботі

Завдяки переробленої конструкції обидва блоку при роботі навіть під високим навантаженням видають менше шуму, ніж ранні пристрою. Показники внутрішнього блоку — 32-41 дБ (в залежності від моделі), зовнішній в стандартних режимах не переходить за планку 53 дБ. Залишайтеся зосередженими на роботі і домашніх обов’язках вдень і спокійно спите вночі!

Керуйте, не встаючи з дивана

У комплекті поставляється пульт дистанційного керування з вбудованим дисплеєм, на якому демонструються поточні параметри. Крім перемикання режимів пульт ДУ можна використовувати для запуску та регулювання наступних додаткових опцій:

 • Таймер. Дозволяє встановлювати режим роботи кондиціонера заздалегідь. Вам не доведеться після приходу додому чекати, коли встановиться приємна температура — просто зафіксуйте зручний час включення і виключення пристрою і повертайтеся відразу до комфортних умов.
 • Нічний режим. Turbo/Sleep. Одним дотиком запускайте режим підвищеної потужності, або, навпаки, перейдіть на зручний для сну розпорядок функціонування.

Додаткові функції кондиціонерів Sensei серії Aquillion (on-off):

 • Індикатор температури. У внутрішньому блоці є світлодіодний індикатор, що відображає температуру повітря.
 • Функція Авторестарт (Перезапуск). Дозволяє відновити роботу спліт-системи у поточному температурному режимі в разі незапланованого відключення кондиціонера від електроживлення.
 • Рециркуляція і фільтрація повітря. У приміщенні підтримується комфортний мікроклімат за рахунок оптимального розподілу повітря.
 • Осушення (дегідрації). Така функція дозволяє зменшувати вологість в приміщенні. При цьому перепади в температурі не спостерігаються.

Енергоефективне рішення

Ставлення холодопродуктивності до кількості спожитої енергії (EER) — 3.18, тепловий коефіцієнт (COP) — 3.8. Користуйтеся, не замислюючись про рахунки за електроенергію!

Реєстрація гарантії

 • Реєстрація продукту
 • Керівництво по гарантії
Реєстрація продукту

Спасибі, що ви вибрали наш магазин і зробили покупку! На цій сторінці ви можете зареєструвати придбане кліматичне обладнання, щоб отримати гарантію на 5 років.

Увага! Більшу частину інформації, яка буде потрібно при реєстрації, ви знайдете на упаковці товару.

 • Якщо ви не можете повністю заповнити форму реєстрації, то Офіційна гарантія надається на два 3 роки при коректно заповненому гарантійному талоні (додається до покупки з товарним чеком).
 • Отримати гарантію на 5 років можна за умови, що монтаж буде виконаний авторизованим майстром з іменним сертифікатом. Перевірити актуальність сертифіката можна на сторінці.

Важливо! Обов'язкова умова для гарантії-щорічне сервісне обслуговування за договором, який ви укладаєте з майстром. Кожне проведене обслуговування фіксується в договорі.

  Керівництво по гарантії

  Ми гарантуємо якість і продуктивність нашого обладнання, відсутність дефектів при дотриманні правил експлуатації і регулярному сервісному обслуговуванні. Гарантія вступає в силу з моменту продажу товару. Дата фіксується на товарному чеку. У гарантійний період ми забезпечуємо покупця всіма необхідними комплектуючими і виконуємо ремонтні роботи в разі, якщо причиною виходу обладнання з ладу став виробник. Даний факт підтверджується висновком офіційної сервісної служби.

  icon Завантажити
  Гарантійний талон

  Типи офіційної гарантії

  3 роки

  Офіційна гарантія від виробника

  При покупці товару у офіційного представника Sensei ви можете отримати гарантію на 3 роки. Важлива умова для установки гарантійного терміну-правильне заповнення гарантійного талона і надання товарного чека. Гарантія на 3 роки поширюється на товари:

  • Побутові / напівпромислові / промислові / кондиціонери.
  • Мульти-спліт системи.
  • Теплові помпи

  5 років

  Розширена гарантія від виробника

  Обов'язкова умова для отримання розширеної гарантії на товар, придбаний у офіційного представника бренду Sensei-коректне заповнення гарантійного талона, підписання договору з авторизованим установником, надання товарного чека і реєстрація на сайті. Отримати розширену гарантію терміном на 5 років можна на всі види продукції:

  • Побутові / напівпромислові / промислові / кондиціонери.
  • Мульти-спліт системи.
  • Теплові помпи