Серія Sensei Aquillion Inverter — кліматична техніка з інноваційними рішеннями

9 December 2020

Побутовий кондиціонер може і повинен виходити за рамки можливостей банального електроприладу для зниження температури повітря в приміщенні — саме такої точки зору дотримуються фахівці Sensei. І в доказ представляють лінійку інверторних кондиціонерів Aquillion Inverter, які по кількості представлених передових технологій, функціональності і зручності використання залишають позаду аналоги з схожого цінового сегмента.

Зустрічаємо по одягу

Дизайн внутрішніх і зовнішніх блоків — сильна риса пристроїв серії. Правильність, лаконічність форми, глянсові поверхні залишають приємне враження. Додатковий плюс такою непомітною, стриманої краси — можливість вписатися як у класичний, так і в наступний свіжим віянням оформлювальної моди інтер’єр.

У гонитві за естетикою дизайнери не забули про те, що зовнішні панелі і корпус повинні добре виконувати функціональне навантаження. Навпаки, вони придумали фішку, що робить експлуатацію дуже комфортною: за легкоз’ємною передньою панеллю з швидким доступом до компонентів (для профілактичних робіт) ховається світлодіодна індикація. Виглядає ефектно і дозволяє в режимі реального часу відслідковувати поточну температуру.

Підбір місця для монтажу внутрішнього блоку робить простіше доступність двостороннього підключення комунікаційних систем.

Комфортний мікроклімат за будь-якої погоди за вікном

Спліт-системи здатні працювати на обігрів і охолодження при широкому діапазоні температур: від 15-градусних морозів до 43-градусної спеки. Домогтися цього дозволив інверторний компресор, що працює на передовій версії фреон R410A. Його функціонування контролює сучасна електроніка, скомбінована з 4-ходовим клапаном для продуктивної й економічної роботи.

Антикорозійне покриття Golden Fin продовжує довговічність використання кондиціонера.

При цьому зовнішній блок видає мало шуму — завдяки подвійної шумоізоляції показник дорівнює 55 дБ.

Інверторна спліт-система оснащена компресором Gree. Це дозволяє гарантувати тривалий термін експлуатації навіть при температурі -15°C за вікном. Завдяки стійкості до температурних коливань інверторний компресор Gree характеризується відмінними показниками у різних кліматичних умовах.

Налаштуйте так, як зручно

Крім режимів обігріву і охолодження, інтенсивність роботи яких легко виставити завдяки 5-швидкісного вентилятора внутрішнього блоку (підключений до двигуна постійного струму з вдосконаленим електронним управлінням), кондиціонери розраховані на рециркуляцію. Це означає, що не доведеться даремно знижувати або підвищувати температуру в кімнаті, щоб спліт-система очистила повітря і забрала з нього зайву вологу. Саме для вирішення цих завдань передбачено режими фільтрації і дегідратації.

Потужне інверторне обладнання здатне створювати комфортний мікроклімат на площі від 23 до 70 кв. м.

Управляйте погодою на відстані

В комплект входить пульт дистанційного керування, оснащений дисплеєм для контролю параметрів. З його допомогою можна не тільки включати і налаштовувати основні режими, але і активувати корисні додаткові опції:

 • Turbo/Sleep. Натисканням на одну кнопку можна перевести кондиціонер в стан максимально продуктивної роботи, щоб температура в кімнаті швидко досягла необхідних параметрів. Або навпаки — переключитися на режим «Сон», при якому створюються оптимальні умови для розслаблення і відпочинку.
 • Таймер. Підстройте час запуску і виключення кондиціонера під розпорядок дня! З виставленим таймером Вам не доведеться повертатися в холодний або перегрітий сонцем будинок.

Завдяки ергономічній формі пульт ДУ добре лежить в руці, а інтуїтивно зрозуміле розташування кнопок дозволяє вже після перших днів використання, не дивлячись, впевнено керувати основними опціями.

Важливі дрібниці — для комфорту життя

Увага до деталей – одна з ключових особливостей відповідальних виробників. Sensei піклується про клієнтів і доповнює моделі з лінійки Aquillion Inverter безліччю корисних доповнень:

 • Технологія 3D AutoAir (тривимірне управління повітряним потоком). Кращий, порівняно з конкурентами, рівень циркуляції повітря в приміщенні, що імітує рух потоків при цьому вітрі.
 • Вбудована система самодіагностики і захисту з індикацією кодів помилок. Передбачений автоперезапуск – якщо проблема виявилася несерйозною, тимчасової, система самостійно повернеться до роботи після її рішення і відновить користувальницькі налаштування.
 • Антикорозійне покриття Blue Fin (колір покриття «синій кобальт). Внутрішній теплообмінник надійно захищений від впливу вологи і пилу. Антикорозійне покриття збільшує термін служби спліт-системи.
 • Фільтр з іонами срібла. Ефективно очищає повітря від вірусів і бактерій.
 • Знижений рівень шуму. Інноваційна конструкція спліт-системи зменшує рівень шумоутворення (у різних моделях рівень шуму внутрішнього блоку коливається від 24 до 33 дБ).
 • Функція автоматичного розморожування теплообмінника. Автоматичне розморожування теплообмінника зовнішнього блоку сприяє тому, щоб на зовнішньому блоці не утворювалася полій. Таким чином, забезпечується більш ефективна робота спліт-системи.
 • Функція «Авторестарт» (Restart). З такою опцією кондиціонер у випадку перебоїв з електроживленням відновить свою роботу в колишньому температурному режимі.

І, звичайно, останній аргумент на користь спліт-систем Aquillion Inverter — енергоефективність. За оцінками COP він знаходиться на рівні 3.36, за коефіцієнтами EER – 3.0. Платіть менше і отримуйте більше!

Реєстрація гарантії

 • Реєстрація продукту
 • Керівництво по гарантії
Реєстрація продукту

Спасибі, що ви вибрали наш магазин і зробили покупку! На цій сторінці ви можете зареєструвати придбане кліматичне обладнання, щоб отримати гарантію на 5 років.

Увага! Більшу частину інформації, яка буде потрібно при реєстрації, ви знайдете на упаковці товару.

 • Якщо ви не можете повністю заповнити форму реєстрації, то Офіційна гарантія надається на два 3 роки при коректно заповненому гарантійному талоні (додається до покупки з товарним чеком).
 • Отримати гарантію на 5 років можна за умови, що монтаж буде виконаний авторизованим майстром з іменним сертифікатом. Перевірити актуальність сертифіката можна на сторінці.

Важливо! Обов'язкова умова для гарантії-щорічне сервісне обслуговування за договором, який ви укладаєте з майстром. Кожне проведене обслуговування фіксується в договорі.

  Керівництво по гарантії

  Ми гарантуємо якість і продуктивність нашого обладнання, відсутність дефектів при дотриманні правил експлуатації і регулярному сервісному обслуговуванні. Гарантія вступає в силу з моменту продажу товару. Дата фіксується на товарному чеку. У гарантійний період ми забезпечуємо покупця всіма необхідними комплектуючими і виконуємо ремонтні роботи в разі, якщо причиною виходу обладнання з ладу став виробник. Даний факт підтверджується висновком офіційної сервісної служби.

  icon Завантажити
  Гарантійний талон

  Типи офіційної гарантії

  3 роки

  Офіційна гарантія від виробника

  При покупці товару у офіційного представника Sensei ви можете отримати гарантію на 3 роки. Важлива умова для установки гарантійного терміну-правильне заповнення гарантійного талона і надання товарного чека. Гарантія на 3 роки поширюється на товари:

  • Побутові / напівпромислові / промислові / кондиціонери.
  • Мульти-спліт системи.
  • Теплові помпи

  5 років

  Розширена гарантія від виробника

  Обов'язкова умова для отримання розширеної гарантії на товар, придбаний у офіційного представника бренду Sensei-коректне заповнення гарантійного талона, підписання договору з авторизованим установником, надання товарного чека і реєстрація на сайті. Отримати розширену гарантію терміном на 5 років можна на всі види продукції:

  • Побутові / напівпромислові / промислові / кондиціонери.
  • Мульти-спліт системи.
  • Теплові помпи