Переваги кондиціонерів серії Sensei Nordic Inverter

9 December 2020

Сьогодні важко собі навіть уявити, як ще пару десятків років на пострадянському просторі люди обходилися без кондиціонерів, задовольняючись стельовими або настільними вентиляторами. Сучасний споживач бажає мати не просто кондиціонер, а мультифункційний пристрій, вирішальне безліч завдань, серед основних:

 • охолодження;
 • обігрів;
 • очищення повітря, його зволоження або, навпаки, осушення;
 • іонізація і навіть збагачення киснем.

Спліт-системи Sensei Nordic Inverter практично відповідають всім цим вимогам, але споживач має право в деталях знати про переваги і недоліки серії, щоб при необхідності зробити усвідомлений вибір. А наше завдання без перебільшень і прикрас розповісти про них.

Плюси серії Sensei Nordic Inverter

Кондиціонери Sensei Nordic Inverter відрізняються багатим набором опцій. Вони можуть вентилювати, обігрівати і, звичайно, охолоджувати повітря всередині приміщень. Пристрої наділені функціями самоочищення, таймером, автоматичним вибором кліматичних показників, інверторним керуванням, нічним режимом роботи.

У всіх моделях серії встановлені компресори Toshiba GMCC. Це продуктивна ефективна техніка, в якій, завдяки інноваційним технологічним рішенням, контролюється потужність обладнання, збільшується її довговічність, удосконалюються системи управління. Кондиціонер з таким компресором створює здоровий мікроклімат у приміщеннях незалежно від температури на вулиці.

Складна система очищення повітря

Система включає 4 фільтра тонкої очищення:

 • Катехиновий, видаляє пил, запахи та інші мікрочастинки. Катехін є природним антивірусним і антибактеріальною речовиною. Обволікає вірусні частинки і не дає їм прикріплятися до плазматичних мембран і заражати клітини. Катехинова фільтрація позбавляє від 98% вірусів, забезпечує також абсорбцію тютюнового диму і дрібного пилу.
 • Фільтр з іонами срібла Ag+, що володіють бактерицидною дією.
 • Фільтр, що розпорошує аскорбінову кислоту (вітамін C) для підвищення імунітету і поліпшення стану шкіри.
 • Hepa-фільтр, що усуває пневмобацили, пилок, найдрібніший пил, а також оздоровлює і очищає повітря.

ULTRA Hi Density

Система фільтрації нового покоління. Видаляє 90% мікрочастинок органічної і мінеральної природи. Очищається під проточною водою.

Технологія «Холодна плазма»

Дана технологія перешкоджає поширенню інфекцій, оскільки за рахунок плазмового очищення віруси і бактерії деактивуються, а пил і неприємні запахи видаляються.

Експерти Sensei вважають, що з такою системою очищення у патогенних мікроорганізмів немає шансів нашкодити людині.

Wi-Fi

Серія сумісна з Android і iOS. Робота кондиціонерів може регулюватися через електронні девайси. Вони ж допоможуть контролювати енергоспоживання та підготовку приміщень до моменту приходу домочадців.

360°DCInverter

Комплекс технологій, спрямованих на підвищення енергоефективності та продуктивності кліматичної техніки. Мінімізують рівень вібрацій і шуму. Завдяки високопродуктивній інвертору 360DC, задані параметри (швидкий обігрів/охолодження) досягаються набагато швидше, паралельно знижуючи навантаження на електромережу.

Завдяки технології контролю синусоїди 180° агрегат працює більш ефективно, стабільно і довше. Кондиціонер не потребує частого обслуговування, він більш надійний, завдяки технології 3-DC Інвертор. Низькочастотна компенсація сили обертання — гарантія енергозбереження і точної підтримки температурного режиму. Контроль частоти, що змінюється в широких межах від 10 до 150HZ, забезпечує чіткий контроль за функціонуванням кондиціонера і безперервністю його роботи.

Функція обігріву, коли на вулиці ─25°C

В лютий холод, коли зима в розпалі і температура опустилася до ─25°C, можна включити будь кондиціонер серії Sensei Nordic Inverter і отримувати комфортну для проживання атмосферу. Подвійний теплообмінник, EVR-клапан, електричний підігрівач піддону, інжекція фреону — інновації, що забезпечують «теплий старт» і функцію «обігріву», перешкоджають корозії і підвищують ефективність кондиціонера.

У той же час інвертори можуть охолоджувати при ─15°C, щоб у спеціальних приміщеннях підтримувати потрібну температуру.

Важлива, на думку фахівців Sensei, функція — черговий режим обігріву + 8°C врятує житло від промерзання, коли господар знаходиться далеко від дому.

ColdFin

Особливий вид покриття на поверхні теплообмінника для більш ефективного обігріву, стійкості до різних факторів, що викликають окислення металевих елементів, зокрема, солоного повітря, надмірної вологості та ін.

Потужна семикратна антикорозійний захист зовнішнього блоку, що подовжує термін служби кліматичної техніки. Складається із сталевої матриці, виконаної з особливого виду сплаву, покритий двома шарами цинку та керамічною фарбою. При витоку холодоагента відбувається автоматична зупинка внутрішнього модуля.

Плата управління працює в нормальному режимі навіть при +85°C. Захищена від ящірок, гризунів і комах герметичній електричної розподільною коробкою.

4-D

Так називається технологія, що забезпечує постійний рух повітря, його рівномірний нагрів та охолодження для створення максимального комфорту.

Комфортний сон з індивідуальним підходом

Режим сну, як і крива температури, може бути звичайним, для дітей, підлітків, літніх людей.

Агрегат може включатися і ефективно працювати при напрузі 150 В, завдяки технології управління PFC.

Проблеми усуваються швидше з системою самодіагностики і захисту, які працюють у режимі реального часу і чітко відображають коди несправностей.

IFeel

На пульті є датчик, що вимірює температуру повітря в місці його знаходження і передає дані внутрішнього модулю. На підставі отриманої інформації система самонастроюється, щоб створити та підтримувати здоровий мікроклімат не у всьому приміщенні, а в певній його частини, де знаходиться людина. Тому треба залишити тільки пульт поруч з собою, і кондиціонер все зробить сам.

Тихий режим роботи

Повітряний потік оптимізовано так, що спліт-система видає шум, що не перевищує 16 дБ. Ідеальної тиші сприяє також особлива конструкція повітряпроводу і вентилятора.

Моделі серії Sensei Nordic Inverter

SAC-09HSWN/XI

Клас охолодження/обігріву: А+++/А++. При охолодженні споживає 2,6 кВт, при обігріві – 3,0 кВт.

SAC-12HSWN/XI

Клас охолодження/обігріву: А+++/А++. При охолодженні споживає 3,5 кВт, при обігріві – 4,8 кВт.

SAC-18HSWN/XI

Клас охолодження/обігріву: А+++/А++. При обігріві споживання становить 5,0 кВт, при охолодженні – 5,6 кВт.

SAC-24HSWN/XI

Найважча і потужна модель серії з класом охолодження/обігріву А++/А++. Має найвищі показники холодо – і теплопродуктивність, відповідно 7000/7200 Вт.

Кондиціонери серії Sensei Nordic Inverter — це вищий клас енергоефективності. Для тепла, А++, для холоду А+++ з економією до 50% споживаної електроенергії, але зі збереженням високої функціональності і продуктивності. Якісь занадто ідеальні вони вийшли — спліт-системи Sensei Nordic Inverter, але вони справді такі.

Реєстрація гарантії

 • Реєстрація продукту
 • Керівництво по гарантії
Реєстрація продукту

Спасибі, що ви вибрали наш магазин і зробили покупку! На цій сторінці ви можете зареєструвати придбане кліматичне обладнання, щоб отримати гарантію на 5 років.

Увага! Більшу частину інформації, яка буде потрібно при реєстрації, ви знайдете на упаковці товару.

 • Якщо ви не можете повністю заповнити форму реєстрації, то Офіційна гарантія надається на два 3 роки при коректно заповненому гарантійному талоні (додається до покупки з товарним чеком).
 • Отримати гарантію на 5 років можна за умови, що монтаж буде виконаний авторизованим майстром з іменним сертифікатом. Перевірити актуальність сертифіката можна на сторінці.

Важливо! Обов'язкова умова для гарантії-щорічне сервісне обслуговування за договором, який ви укладаєте з майстром. Кожне проведене обслуговування фіксується в договорі.

  Керівництво по гарантії

  Ми гарантуємо якість і продуктивність нашого обладнання, відсутність дефектів при дотриманні правил експлуатації і регулярному сервісному обслуговуванні. Гарантія вступає в силу з моменту продажу товару. Дата фіксується на товарному чеку. У гарантійний період ми забезпечуємо покупця всіма необхідними комплектуючими і виконуємо ремонтні роботи в разі, якщо причиною виходу обладнання з ладу став виробник. Даний факт підтверджується висновком офіційної сервісної служби.

  icon Завантажити
  Гарантійний талон

  Типи офіційної гарантії

  3 роки

  Офіційна гарантія від виробника

  При покупці товару у офіційного представника Sensei ви можете отримати гарантію на 3 роки. Важлива умова для установки гарантійного терміну-правильне заповнення гарантійного талона і надання товарного чека. Гарантія на 3 роки поширюється на товари:

  • Побутові / напівпромислові / промислові / кондиціонери.
  • Мульти-спліт системи.
  • Теплові помпи

  5 років

  Розширена гарантія від виробника

  Обов'язкова умова для отримання розширеної гарантії на товар, придбаний у офіційного представника бренду Sensei-коректне заповнення гарантійного талона, підписання договору з авторизованим установником, надання товарного чека і реєстрація на сайті. Отримати розширену гарантію терміном на 5 років можна на всі види продукції:

  • Побутові / напівпромислові / промислові / кондиціонери.
  • Мульти-спліт системи.
  • Теплові помпи