Мульти спліт системи – відмінний вибір для великих приміщень

7 December 2020

Мультиспліт-системи: знахідка для власників приміщень з великою площею

З однієї причини влітку мешканцям квартир з 3-ма і більше кімнатами доводиться несолодко: побутові кондиціонери розраховані на охолодження тільки одного приміщення. Тому доводиться рятуватися від спеки, постійно залишаючись на одному місці і ризикуючи простудитися через перепади температури під час «подорожі» в інші приміщення. Звичайно, виходом може стати установка відразу декількох спліт-систем, однак такий метод має більше мінусів, ніж плюсів.

Фахівці Sensei рекомендують інше рішення: встановіть мультиспліт-систему! До цього типу кліматичного обладнання радимо придивитися також власникам та орендарям комерційних приміщень (підприємств громадського харчування, супермаркетів і торгових центрів, виробничих цехів, коворкінг, офісів).

«Мультіспліт-система» — що це?

Найпоширеніший тип кондиціонерів — спліт-система, що складається з одного зовнішнього (винесеного за межі приміщення) і одного внутрішнього (розміщеного всередині будівлі) блоків. Вони з’єднані електрокабелями, трасою для холодоагента і дренажним трубопроводом.

Мультиспліт-система — розвинений варіант такої схеми. Зовнішній блок один, а ось зовнішніх відразу декілька.

Для простоти розуміння експерти Sensei пропонують побачити різницю через просте порівняння: в спліт-системі зовнішній блок можна представити як одинарну розетку, до якої підключений єдиний електроприлад. Мультиспліт-система в такому випадку – подовжувач або мережевий фільтр, здатний підтримувати роботу декількох пристроїв одночасно. З нею комфортний мікроклімат буде підтримуватися в усіх приміщеннях.

Переваги

Витрати на організацію мультиспліт-системи обійдуться в суму, порівнянну з придбанням такої ж кількості звичайних кондиціонерів. Де ж плюси? Експерти Sensei підібрали 5 вагомих аргументів.

1. Збереження цілісного вигляду фасаду.

Кілька нерівномірно розподілених по площині стіни нехитрих прямокутних конструкцій зіпсує найгеніальніший архітектурний задум. Один акуратний блок, місце для якого можна вибрати спеціально, менше зашкодить естетиці.

2. Економічність.

Рівень енергоспоживання у зібраної в мережу комбінації електричного обладнання нижче. Витрати на комунальні послуги знизяться.

3. Простота узгодження з муніципальними службами.

У багатьох містах існують внутрішні стандарти, що не дозволяють вносити зміни в зовнішній вигляд будівлі. Особливо гостро питання постане в тому випадку, якщо Ви розташовуєтеся в межах історичного центру населеного пункту. Отримати дозвіл на монтаж одиничного корпусу, а не цілої купи, буде набагато простіше.

4. Низький рівень шуму.

Функціонування єдиного компресора не викличе сильного дискомфорту. У ряді випадків можна винести зовнішній блок в ту область фасаду, за якої розташовуються підсобні приміщення та санвузли. Тоді шум від компресора взагалі не буде доходити до вух знаходяться в будівлі людей.

5. Не потрібно багато вільного місця.

Балкони, вікна, декоративні елементи — все це займає площину фасаду, не залишаючи незайнятого простору для установки. Але знайти ділянку для розміщення одного приладу можна практично завжди.

Діапазон характеристик і можливостей

При доборі комплекту кліматичної техніки слід відштовхуватися від:

 • Площі приміщень. В асортименті представлені збірки потужністю від 4 кВт, яких буде достатньо для впевненого покриття 40 м2. Не виникне проблем і з придбанням справжніх монстрів, здатних охолоджувати повітря у величезних комплексах.
 • Чисельність і типу впроваджуваних внутрішніх блоків (канальні, касетні). Тут необхідно участь професіоналів: вони підберуть необхідну кількість поєднуються один з одним вузлів необхідної потужності.
 • Протяжності траси для холадоагента. І знову – без профі нікуди. Допустима довжина трубопроводу розраховується в залежності від параметрів компресора.

Обмеження

Кожна технологія має свої недоліки. У випадку з мультиспліт-системами це:

 • Ліміт на довжину магістралей для холадоагента. Максимум – 15 метрів. Провести лінію на більшу відстань із збереженням функціональності не вийде.
 • Обмежена кількість внутрішніх блоків. Не більше 10 (зустрічається у просунутих комплексах).
 • Система не здійснює вентиляцію. З неї в будівлю ззовні не надходить свіже повітря.
 • Загальний режим роботи. Виставити окремі регулювання для кімнат при експлуатації класичної мультиспліт-системи неможливо: комбінація буде працювати або на охолодження або обігрів.

Реєстрація гарантії

 • Реєстрація продукту
 • Керівництво по гарантії
Реєстрація продукту

Спасибі, що ви вибрали наш магазин і зробили покупку! На цій сторінці ви можете зареєструвати придбане кліматичне обладнання, щоб отримати гарантію на 5 років.

Увага! Більшу частину інформації, яка буде потрібно при реєстрації, ви знайдете на упаковці товару.

 • Якщо ви не можете повністю заповнити форму реєстрації, то Офіційна гарантія надається на два 3 роки при коректно заповненому гарантійному талоні (додається до покупки з товарним чеком).
 • Отримати гарантію на 5 років можна за умови, що монтаж буде виконаний авторизованим майстром з іменним сертифікатом. Перевірити актуальність сертифіката можна на сторінці.

Важливо! Обов'язкова умова для гарантії-щорічне сервісне обслуговування за договором, який ви укладаєте з майстром. Кожне проведене обслуговування фіксується в договорі.

  Керівництво по гарантії

  Ми гарантуємо якість і продуктивність нашого обладнання, відсутність дефектів при дотриманні правил експлуатації і регулярному сервісному обслуговуванні. Гарантія вступає в силу з моменту продажу товару. Дата фіксується на товарному чеку. У гарантійний період ми забезпечуємо покупця всіма необхідними комплектуючими і виконуємо ремонтні роботи в разі, якщо причиною виходу обладнання з ладу став виробник. Даний факт підтверджується висновком офіційної сервісної служби.

  icon Завантажити
  Гарантійний талон

  Типи офіційної гарантії

  3 роки

  Офіційна гарантія від виробника

  При покупці товару у офіційного представника Sensei ви можете отримати гарантію на 3 роки. Важлива умова для установки гарантійного терміну-правильне заповнення гарантійного талона і надання товарного чека. Гарантія на 3 роки поширюється на товари:

  • Побутові / напівпромислові / промислові / кондиціонери.
  • Мульти-спліт системи.
  • Теплові помпи

  5 років

  Розширена гарантія від виробника

  Обов'язкова умова для отримання розширеної гарантії на товар, придбаний у офіційного представника бренду Sensei-коректне заповнення гарантійного талона, підписання договору з авторизованим установником, надання товарного чека і реєстрація на сайті. Отримати розширену гарантію терміном на 5 років можна на всі види продукції:

  • Побутові / напівпромислові / промислові / кондиціонери.
  • Мульти-спліт системи.
  • Теплові помпи