Коли встановлювати кондиціонер? До ремонту або після?

30 November 2020

Монтаж кондиціонера – під час або після ремонту?

Фахівці Sensei готові допомогти вам не тільки у виборі відповідного обладнання, а й відповісти на питання, які виникають у кожного користувача: наприклад, про те, як і коли правильно встановити кондиціонер.

Хоча сучасне кліматичне обладнання відрізняється компактними розмірами, що входять в комплектацію комунікаційні кабелі і фреонові магістралі можуть “зіпсувати” ретельно спланований дизайн інтер’єру.

Монтаж кондиціонера в уже відремонтованій квартирі пов’язаний з численними труднощами.

Найбільшою популярністю користується установка кондиціонера, поєднана з ремонтними роботами. Важливо в цей період провести електрокабелю, фреонові траси, зробити необхідні заставні, щоб не нашкодити дорогого ремонту.

Основні етапи установки

Вибір місця розміщення обладнання здійснюється спільно – замовником, визначає зручність і естетичність розташування, і фахівцями SENSEI, які підберуть максимально безпечний і технологічно доцільний варіант для приміщення.

Сам процес монтажних робіт включає наступні стадії:

 • буріння отворів у стінах – висвердлювання і штроблення;
 • установку зовнішнього блоку;
 • установку проводів, що забезпечують контакт між двома блоками за допомогою фреонового трубопроводу та інженерних комунікацій;
 • монтаж дренажної системи, що забезпечує відведення конденсату;
 • установку внутрішнього блоку;
 • підключення до мережі електроживлення, вакуумування і запуск кліматичної системи.

Способи монтажу кондиціонерів під час ремонту

Існує два варіанти проведення монтажних робіт по установці кондиціонера. Можлива роздільна установка зовнішнього і внутрішнього блоку. Перший монтується безпосередньо під час ремонту, коли стіни відкриті і можна без особливих труднощів їх проштробити і прокласти всередині дроти. А внутрішній блок встановлюється по завершенні оздоблювальних робіт.

Вам підійде даний спосіб установки кондиціонерів, якщо ви хочете:

 • приховати проводку без пошкодження обшивки – шпалер або декоративної штукатурки;
 • “Обіграти” місце розташування обладнання щодо інтер’єру відремонтованого приміщення.

Звичайно, установку можна зробити і за один раз паралельно з що проводиться ремонтом. Однак, в цьому випадку потрібно розумно зважити всі можливі ризики: пошкодження внутрішнього блоку будівельними інструментами, матеріалами і додаткові труднощі під час обробки приміщень.

Установка після ремонту

Передбачити все неможливо. Якщо вам необхідно встановити обладнання у вже готове приміщення з проведеними ремонтними та оздоблювальними роботами, то фахівці SENSEI забезпечать максимально комфортну і швидку наладку всіх комунікаційних систем і самого кондиціонера.

Перед початком потрібно запастися захисними плівками для того, щоб закрити меблі, покриття для підлоги та інші легко брудняться деталі інтер’єру. Таким чином, можна уникнути випадкових ушкоджень і запобігти осідання будівельного пилу на поверхні.

Ще один момент – при установці кондиціонерів після ремонту важливо не пошкодити електричні кабелі, змонтовані під обробкою. Тому монтаж кліматичної техніки краще довірити професіоналам.

Підбір міжблочної комунікації рекомендується здійснювати, взявши до уваги колір декоративної обшивки або шпалер – при вдалому поєднанні можна візуально приховати систему проводів і зберегти загальний стиль приміщення недоторканим.

На замітку користувачу: що врахувати при монтажі

І для вас, і для монтажної бригади можливо значно спростити процес установки кондиціонера, якщо завчасно уточнити деякі важливі аспекти:

 • вимоги, що пред’являються компанією, що управляє, до будівельних, ремонтних і монтажних робіт;
 • необхідність в захисному козирку над зовнішнім блоком, що визначається кліматичними умовами та іншими чинниками навколишнього середовища;
 • перелік і вартість витратних матеріалів (мідних труб, теплоізоляції і т.д.), що використовуються при монтажі;
 • естетичні рекомендації до розміщення обладнання (хоча вони і не є такими пріоритетними, як, наприклад, безпеку або технологічність, але все ж відіграють свою роль!).

висновок

Монтаж спліт-систем – трудомістке заняття, що вимагає досвіду і кваліфікації від виконавця. Установка, яка не відповідає технічним правилам, здатна скоротити термін служби кондиціонера і значно знизити його ефективність. До вибору робочої групи монтажників слід підходити ретельно: рекомендується скористатися послугами тих фахівців, в компанії яких і була замовлена ​​кліматична система.

Професійно навчені технічні фахівці компанії SENSEI не тільки проведуть монтажні роботи на вищому рівні, а й забезпечать подальше сервісне обслуговування вашого кондиціонера.

 

Реєстрація гарантії

 • Реєстрація продукту
 • Керівництво по гарантії
Реєстрація продукту

Спасибі, що ви вибрали наш магазин і зробили покупку! На цій сторінці ви можете зареєструвати придбане кліматичне обладнання, щоб отримати гарантію на 5 років.

Увага! Більшу частину інформації, яка буде потрібно при реєстрації, ви знайдете на упаковці товару.

 • Якщо ви не можете повністю заповнити форму реєстрації, то Офіційна гарантія надається на два 3 роки при коректно заповненому гарантійному талоні (додається до покупки з товарним чеком).
 • Отримати гарантію на 5 років можна за умови, що монтаж буде виконаний авторизованим майстром з іменним сертифікатом. Перевірити актуальність сертифіката можна на сторінці.

Важливо! Обов'язкова умова для гарантії-щорічне сервісне обслуговування за договором, який ви укладаєте з майстром. Кожне проведене обслуговування фіксується в договорі.

  Керівництво по гарантії

  Ми гарантуємо якість і продуктивність нашого обладнання, відсутність дефектів при дотриманні правил експлуатації і регулярному сервісному обслуговуванні. Гарантія вступає в силу з моменту продажу товару. Дата фіксується на товарному чеку. У гарантійний період ми забезпечуємо покупця всіма необхідними комплектуючими і виконуємо ремонтні роботи в разі, якщо причиною виходу обладнання з ладу став виробник. Даний факт підтверджується висновком офіційної сервісної служби.

  icon Завантажити
  Гарантійний талон

  Типи офіційної гарантії

  3 роки

  Офіційна гарантія від виробника

  При покупці товару у офіційного представника Sensei ви можете отримати гарантію на 3 роки. Важлива умова для установки гарантійного терміну-правильне заповнення гарантійного талона і надання товарного чека. Гарантія на 3 роки поширюється на товари:

  • Побутові / напівпромислові / промислові / кондиціонери.
  • Мульти-спліт системи.
  • Теплові помпи

  5 років

  Розширена гарантія від виробника

  Обов'язкова умова для отримання розширеної гарантії на товар, придбаний у офіційного представника бренду Sensei-коректне заповнення гарантійного талона, підписання договору з авторизованим установником, надання товарного чека і реєстрація на сайті. Отримати розширену гарантію терміном на 5 років можна на всі види продукції:

  • Побутові / напівпромислові / промислові / кондиціонери.
  • Мульти-спліт системи.
  • Теплові помпи