Історія компанії

Наш шлях

Свою історію компанія Sensei веде з 2006 року.

Все почалося з маленького офісу і невеликого стартового капіталу, який збирали ті, хто стояв біля витоків підприємства. Амбіції були великі. Тому буквально через 5 років компанія вже проявляла велику активність на ринку кліматичної техніки України. Керівництво прийняло рішення розвивати сферу розробок і переходити до виробництва побутових кондиціонерів з використанням кращих комплектуючих з усього світу.

Черговою важливою віхою стало освоєння нового напрямку, а саме розробка і випуск кондиційного обладнання для торгових і адміністративних будівель і приміщень. Черговим важливим етапом став продаж 200-тисячного кондиціонера. І тоді ж з’явилися плани досягти продажу 1 млн одиниць кліматотехніки.

Компанія багато часу і сил приділила створенню розгалуженої дистриб’юторської мережі практично у всіх великих містах України. Кроки у напрямку виходу на закордонний ринок також стали успішними.

Сьогодні в компанії Sensei працює команда висококваліфікованих інженерів, монтажників, тестувальників і керівної ланки. Наш секрет у швидкій реакції на потреби ринку. Ми регулярно виділяємо чималий бюджет на конструкторську діяльність.

Наші цінності:

 1. Ми дбаємо про здоров’я клієнта. У своїх виробах використовуємо тільки високоякісні матеріали.
 2. Щастя клієнта – це наше щастя. Ми дбаємо про своїх замовників і виконуємо їх бажання.
 3. Ми прагнемо до кращого, тому ґрунтуємося на власних інноваційних розробках для створення тільки якісної кліматичної техніки.
 4. Нашу продукцію відрізняють стильний дизайн і функціональність, що створює комфорт.

Нам є, чим пишатися: своїм колективом і своїми клієнтами. Ми раді, що ви з нами!

Реєстрація гарантії

 • Реєстрація продукту
 • Керівництво по гарантії
Реєстрація продукту

Спасибі, що ви вибрали наш магазин і зробили покупку! На цій сторінці ви можете зареєструвати придбане кліматичне обладнання, щоб отримати гарантію на 5 років.

Увага! Більшу частину інформації, яка буде потрібно при реєстрації, ви знайдете на упаковці товару.

 • Якщо ви не можете повністю заповнити форму реєстрації, то Офіційна гарантія надається на два 3 роки при коректно заповненому гарантійному талоні (додається до покупки з товарним чеком).
 • Отримати гарантію на 5 років можна за умови, що монтаж буде виконаний авторизованим майстром з іменним сертифікатом. Перевірити актуальність сертифіката можна на сторінці.

Важливо! Обов'язкова умова для гарантії-щорічне сервісне обслуговування за договором, який ви укладаєте з майстром. Кожне проведене обслуговування фіксується в договорі.

  Керівництво по гарантії

  Ми гарантуємо якість і продуктивність нашого обладнання, відсутність дефектів при дотриманні правил експлуатації і регулярному сервісному обслуговуванні. Гарантія вступає в силу з моменту продажу товару. Дата фіксується на товарному чеку. У гарантійний період ми забезпечуємо покупця всіма необхідними комплектуючими і виконуємо ремонтні роботи в разі, якщо причиною виходу обладнання з ладу став виробник. Даний факт підтверджується висновком офіційної сервісної служби.

  icon Завантажити
  Гарантійний талон

  Типи офіційної гарантії

  3 роки

  Офіційна гарантія від виробника

  При покупці товару у офіційного представника Sensei ви можете отримати гарантію на 3 роки. Важлива умова для установки гарантійного терміну-правильне заповнення гарантійного талона і надання товарного чека. Гарантія на 3 роки поширюється на товари:

  • Побутові / напівпромислові / промислові / кондиціонери.
  • Мульти-спліт системи.
  • Теплові помпи

  5 років

  Розширена гарантія від виробника

  Обов'язкова умова для отримання розширеної гарантії на товар, придбаний у офіційного представника бренду Sensei-коректне заповнення гарантійного талона, підписання договору з авторизованим установником, надання товарного чека і реєстрація на сайті. Отримати розширену гарантію терміном на 5 років можна на всі види продукції:

  • Побутові / напівпромислові / промислові / кондиціонери.
  • Мульти-спліт системи.
  • Теплові помпи