Контактна
інформація

Головний офіс

с. Чайки, вул. Антонова 8А, Бучанський р-н, Київська обл., 08135, БЦ "Sensei"

Додаток Sensei Pro для Android

Додаток Sensei Pro для iOs

Додаток Sensei Wi-Fi для Android

Додаток Sensei Wi-Fi для iOs

Переглянути карту проїзду

  Зв'яжіться з нами

  Реєстрація гарантії

  • Реєстрація продукту
  • Керівництво по гарантії
  Реєстрація продукту

  Спасибі, що ви вибрали наш магазин і зробили покупку! На цій сторінці ви можете зареєструвати придбане кліматичне обладнання, щоб отримати гарантію на 5 років.

  Увага! Більшу частину інформації, яка буде потрібно при реєстрації, ви знайдете на упаковці товару.

  • Якщо ви не можете повністю заповнити форму реєстрації, то Офіційна гарантія надається на два 3 роки при коректно заповненому гарантійному талоні (додається до покупки з товарним чеком).
  • Отримати гарантію на 5 років можна за умови, що монтаж буде виконаний авторизованим майстром з іменним сертифікатом. Перевірити актуальність сертифіката можна на сторінці.

  Важливо! Обов'язкова умова для гарантії-щорічне сервісне обслуговування за договором, який ви укладаєте з майстром. Кожне проведене обслуговування фіксується в договорі.

   Керівництво по гарантії

   Ми гарантуємо якість і продуктивність нашого обладнання, відсутність дефектів при дотриманні правил експлуатації і регулярному сервісному обслуговуванні. Гарантія вступає в силу з моменту продажу товару. Дата фіксується на товарному чеку. У гарантійний період ми забезпечуємо покупця всіма необхідними комплектуючими і виконуємо ремонтні роботи в разі, якщо причиною виходу обладнання з ладу став виробник. Даний факт підтверджується висновком офіційної сервісної служби.

   icon Завантажити
   Гарантійний талон

   Типи офіційної гарантії

   3 роки

   Офіційна гарантія від виробника

   При покупці товару у офіційного представника Sensei ви можете отримати гарантію на 3 роки. Важлива умова для установки гарантійного терміну-правильне заповнення гарантійного талона і надання товарного чека. Гарантія на 3 роки поширюється на товари:

   • Побутові / напівпромислові / промислові / кондиціонери.
   • Мульти-спліт системи.
   • Теплові помпи

   5 років

   Розширена гарантія від виробника

   Обов'язкова умова для отримання розширеної гарантії на товар, придбаний у офіційного представника бренду Sensei-коректне заповнення гарантійного талона, підписання договору з авторизованим установником, надання товарного чека і реєстрація на сайті. Отримати розширену гарантію терміном на 5 років можна на всі види продукції:

   • Побутові / напівпромислові / промислові / кондиціонери.
   • Мульти-спліт системи.
   • Теплові помпи